#
BiznesFarm

Obróbka metali Józef Podlasiński
Uchwyty do szkła

Rotule do szkła

Specjalne punktowe rotule i uchwyty do szkła to jeden z podstawowych elementów służący do montażu systemów szklanych w tym konstrukcji, balustrad czy ścianek ze szkła. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej znajdują zastosowanie zarówno zewnętrz jak wewnątrz. Uchwyty wykonujemy w wielu wariantach jeżeli chodzi o kształt, wymiar czy sposób wykonania. Nasze produkty są bezpieczne dla szkła dzięki możliwości zastosowania gumek.

Rotule do szkła wykonywane są ze stali nierdzewnej, zgodnie z dokumentacją projektową i wcześniej założoną wyceną. Dzięki zastosowaniu rotuli do szkła w takich konstrukcjach jak: balustrady schodowe, tarasy, balkony czy zadaszenia. Odmien swoje wnętrze – wykorzystaj szkło do elementów ze stali.

Nasz zakład zajmuje się kompleksową obróbką metali. Wykonujemy wszelkie elementy polegające na toczeniu czy frezowaniu elementów metalowych. Wieloletnie doświadczenie to nasz atut.

rotule do szkła uchywyt do szkła - rysunek techniczny

Obszar działania
Bydgoszcz, Toruń

Nasz zakład znajduje się blisko dwóch aglomeracji - Bydgoszczy i Torunia. Dojazd z tych miejscowości to raptem kilkanaście kilometrów. Nie zamykamy się do działalności w obrębie tych dwóch miast. Skontaktuj się z nami, przygotujemy wycenę.

Kontakt
Usługi Tokarskie Józef Podlasiński