#
BiznesFarm

Mirosław Klewicz
Renowacja felg

Renowacja felg stalowych i aluminiowych

Zakład Mirosława Klewicz to doświadczony i profesjonalny serwis felg stalowych i aluminiowych. Zajmujemy się rozmiarem 13 do 24 cali. Serdecznie zapraszamy również użytkowników motocykli. Pamiętajcie – renowacja felgi odbędzie się tylko w przypadku zapewnienia dalszej bezpiecznej eksploatacji!

Prostowanie i spawanie felg

Każdy udany proces renowacji felg może czasem potrzebować prostowania (często przy pomocy dostępnego siłownika hydraulicznego) bądź ewentualnie spawania metodą TIG. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić produkt wykonany ze stali czy aluminium. Nasz warsztat to przede wszystkim doświadczenie.

Malowanie felg

Renowacja felg w Bydgoszczy to także malowanie. Po doprowadzeniu koła do tzw. porządku zajmujemy się dokładnym i starannym czyszczeniem. Zawsze staramy się doprowadzić powierzchnię do ładu – szlifując czy nawet piaskując felgę. Staranne przygotowanie produktu do malowania to jedno z najistotniejszych prac przed malowaniem. Niekiedy wymagane jest również chemiczne usuwanie starych warstw lakieru.

Sam proces renowacji felgi często kończy szlifowaniem rantów czy toczeniem frontów. Dbałość o każdy szczegół zapewni 100% satysfakcję i efekt końcowy.

Swoją działalność prowadzimy w Bydgoszczy przy ulicy Widok 95. Jesteśmy otwarci na wszystkich klientów, dogadamy się w sprawie nagłej awarii. Zapraszamy do kontaktów i wyceny.

renowacja felg jak naprawić felgę

Obszar działania
Bydgoszcz, Toruń, Nakło, Grudziądz, Szubin, Żnin

Nasz zakład znajduje się blisko dwóch aglomeracji - Bydgoszczy i trochę dalej Torunia. W przypadku poszukiwania fachowca niecałe 50km z Torunia nie stanowi żadnej przeszkody! Skontaktuj się z nami, przygotujemy wycenę.

Kontakt
Kompleksowa naprawa felg Klewicz