#
BiznesFarm

Mirosław Klewicz
Naprawa felg

Naprawa felg stalowych i aluminiowych

Firma Naprawa Felg Klewicz prowadzi od kilkunastu lat profesjonalny serwis felg samochodowych aluminiowych, stalowych i innych. Posiadamy odpowiednie maszyny, narzędzia a przede wszystkim umiejętności pozwalające na kompleksowe usługi dotyczące regeneracji felg. Adekwatnie do uszkodzenia przygotowujemy wycenę naprawy, a przede wszystkim możliwość i opłacalność takiej inwestycji – przypominany – nie każdą felgę da się naprawić zostawiając jej parametry, które zapewnią bezpieczeństwo.

W zakładzie demontujemy całe koła oraz opony. Obręcze zostają umyty – wtedy następuje proces wyceny na podstawie przejrzystej wyceny. Wspólnie z klientem decydujemy o formie naprawy, decydujemy o malowaniu oraz ustalamy kolor.

Prostowanie, regeneracja, spawanie, malowanie

Regeneracja felg to idealna okazja do nadania nowego koloru lakieru – ten proces uzupełnia formę kompleksowej naprawy felg aluminiowych czy stalowych. Dobierz kolor aby podkreślić charakter auta. Można wybrać połysk bądź formę matową – wszystko na życzenie klienta

Felga a bezpieczeństwo

Podkreślamy – liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystko zależy od rodzaju i zaawansowania uszkodzenia. Niektóre z pozoru sprawne felgi nie nadają się do renowacji. Naprawa felg Bydgoszcz możliwa tylko z zachowaniem i zapewnieniem bezpieczeństwa dalsze eksploatacji. Z tego powodu zdarza nam się odmawiać renowacji podając przyczyny, mimo iż czasami podejmujemy się poprawy naprawdę ciężkich przypadków.

>

Felgi Klewicz logo


Kontakt

Kompleksowa naprawa felg Klewicz ul. Widok 95,
85-357 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Tel: +48 607 345 033

Opinie

Ocena jakości usługi  4.6 na 43

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 09:00 – 17:00
Sobota: Na telefon
Niedziela: Wolne

Obszar działania
Bydgoszcz, Toruń, Nakło, Grudziądz, Szubin, Żnin

Nasz zakład znajduje się blisko dwóch aglomeracji - Bydgoszczy i trochę dalej Torunia. W przypadku poszukiwania fachowca niecałe 50km z Torunia nie stanowi żadnej przeszkody! Skontaktuj się z nami, przygotujemy wycenę.

Kontakt
Kompleksowa naprawa felg Klewicz